Katalog

Aktif Filtreler:

Bek Kapakları 

Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 3 ile 3 arasındaki öğeler

Bek Kapakları

Ocaklarda, fırınlarda, set üstü ocaklarda ya da ızgaralarda kullanılan bek kapakları, bir ocağın ateş verimini kontrol etmeye yarayan ayrı ızgara parçalarıdır. İki ya da üç parçalık bir kullanım sağlayan bek kapakları, universal ya da standart olarak firmamız bünyesinde satıştadır.

Bek Kapak Kullanımı

Bek kapakları, ocaklarda ve ızgaralarda kullanılan ve ateşin kontrol edilmesine imkan tanıyan ürünlerdir. Bir ocak üzerinde isterseniz ızgaralı olarak, isterseniz de iki çıkışlı olarak kullanabildiğiniz bu ürünler, ateşin ocağın üzerinde bulunan ürüne kolaylıkla ulaşmasına imkan tanırlar. Bek kapağı olmadan bir ocağı ya da ızgarayı kullanmak son derece sakıncalı olacağından, bek kapakları hem bir güvenlik önlemi sağlarlar hem de ateşi ayarlamanıza yardımcı olurlar.

Bek Kapaklarında Yıpranmalar

Bek kapakları, metal ve krom kaplama olarak üretilmektedirler. Bu ürünlerde boyar maddeye yer verilmesi, zaman içerisinde ürünlerde yıpranma görülmesine neden olabilir. Boyar maddeler zamanla aşınır ve metal üzerinden dökülmeye başlar. Bu sebeple verimli kullanım açısından ürünü yeni bir bek kapağıyla değiştirmeniz gerekir. Bek kapakları, son derece uygun fiyatlarla mağazamızda yer aldığından, farklı ürün seçenekleri ile sipariş edebilirsiniz. Universal ya da standart ürün seçeneklerimizle, istediğiniz bek kapağını tekli ya da dörtlü olarak sipariş edebilirsiniz.

Bek kapaklarının üretimlerinde metal ve krom kaplamalara yer veriyor ve kaliteli ve uzun süreli dayanmaları adına boyar maddelerini kaliteli ürünler arasından seçiyoruz. Bu sayede yıllar boyunca bir kullanıma yer verebilen bek kapaklarıyla kullanım sağlayabiliyorsunuz.

Bek Kapağı Modelleri

Ocakların ve ızgaraların kullanımında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi olan bek kapakları, birçok set üstü ocakta kullanılabilmektedir. Yeni nesil set üstü ocaklarda farklı bir ateşleme sistemine yer verilmesine karşın, hemen hemen her fırın ve ocak modelinde hala bek kapaklarıyla bir kullanım yapılıyor. Universal ve standart kullanıma sahip olan seçenekler her ocağa ve ızgaraya kolaylıkla uyum sağlayabilme şansı tanıdıklarından, siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerin uyumlu modellerini merak ediyorsanız, firmamızın müşteri hizmetlerinden bilgi sağlayabilirsiniz. Telefon ile veya e-postayla ulaştığınız müşteri hizmetlerimiz sizlere bu konuda detaylı bilgi sağlayabiliyor.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu