Katalog

Aspiratör Parça 

Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 11 ile 11 arasındaki öğeler

Aspiratör Parçaları

Ocak kullanımında yemek kokularının evin içerisine dağılmamasını sağlayan parça, aspiratördür. Bu ürün, birçok bileşenden meydana gelir ve bu bileşenlerde arıza ya da kullanımdan dolayı yıpranma oluşabilir. Aspiratör parçalarına ilişki düğme grubu, filtreler, karbon filtre, baca borusu ve şalter grubu gibi ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Böylelikle yıpranma ya da arıza durumunda hemen sipariş vererek aspiratörünüzü kullanmaya devam etme olanağınız vardır.

Aspiratör Filtreleri

Her aspiratörde süzme işlevi gören bir filtreye yer verilmektedir. Aspiratörün modeline göre bu filtreler dikdörtgen ya da kare şekilli olabilmektedir. Genellikle tel yapıları sayesinde havayı iyi bir şekilde çekmeyi sağlamaktadırlar. Böylelikle ocakta pişen yemeklerin kokusunun evin her bölümüne sinmesine engel olmuş olurlar. Aspiratör filtreleri, kullanımdan kaynaklı bir şekilde yıpranabiliyor ya da tellerinde kopmalar meydana gelebiliyor. İkili setler halinde olan aspiratör filtrelerine yer verebildiğimiz gibi, tekli kullanımlara da yer veriyoruz. Bu sayede siparişlerinizi istediğiniz grup ürünle oluşturabiliyorsunuz.

Aspiratör Düğmeleri

Aspiratörleri açıp kapatmaya, hava akışını ne derecede sağlayacağınıza ya da aspiratörün ışığını açmaya yarayan bileşen düğmelerdir. Kullanımdan ötürü bu düğmelerde arıza oluştuysa, o zaman ürünü yenilemeniz gerekebilir. Farklı hava akımlarını alabileceğiniz 1-2-3 kademeli olan seçeneklerle birlikte aspiratörünüzü çalıştırabilir ve ışık düğmesiyle birlikte aspiratörün ışığını yakabilirsiniz. Kolay montajlarıyla hemen kullanım sağlayabilmektedirler. Böylelikle aspiratörün evlerde kullanımında hava akışını kontrol etmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Aspiratör Baca Boruları

Aspiratörün çektiği hava, baca borusuyla dışarı atılmaktadır. Bükümlü yapısıyla birlikte bu borular genellikle alüminyumdan imal edilebilmektedir. Baca borularının temel işlevleri, aspiratörün çalışması sırasında emilen havanın dışarı atılması olacaktır. Böylelikle yemeklerden oluşan kokular aspiratörle emilerek kolaylıkla baca borusuyla tahliye edilebilmektedir.

Baca borularının kullanımla yıpranmaları mümkün olabilirken, bazen delinme gibi durumlara da rastlanabilmektedir. Alüminyum yapıları sebebiyle bu duruma az rastlansa da ortaya çıkabilecek bir durum olabiliyor. Baca borusu değişimlerinizi sipariş edebileceğiniz ürünlerimizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Her aspiratör bileşenimizde uygun fiyatları bir araya getirdiğimizden, aspiratör parçaları değişimlerinde uygun maliyetlere bu değişimleri yapma şansınız olur. Online mağazamız, güvenli satışlarla Türkiye'nin dört bir yanına ürün gönderimi yapmaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu