Enjektör Dirsek 

Gösterilen 1 - 15 ile 15 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 15 ile 15 arasındaki öğeler

Enjektör Dirsek

Farklı gaz girişlerini kullanan fırın, soba ve ocaklarda enjektör dirsekleri kullanılmaktadır. Bunlar, kullanılan gazın tehlikelerini en aza indirgemek için ideal ürünlerdir. Farklı sıcaklık değerleriyle farklı gaz girişlerinde kullanabildiğiniz enjektör dirseklerinde firmamız ocak, fırın, LPG ve doğalgaz gibi farklı ürün seçeneklerine yer veriyor. Böylelikle enjektör dirseklerinin ihtiyaca uygun kullanımı sağlanabiliyor.

LPG Enjektör Dirsekleri

LPG'li olan fırın, ocak ya da soba gibi ürünlerde kullanılabilen LPG enjektör dirsekleri, günümüzde hala kullanılan LPG'ye yanıt veren ürünlerdir. Farklı kullanım seçeneklerine yer veren ürünlerimiz farklı enjektör dirsek parçalarıyla birlikte 7'li ya da 9'lu olarak kullanılabiliyor.

Enjektör dirseklerini, LPG ile çalışan fırın ya da ocak gibi ürünlerde kullanmanız mümkün olabilmektedir. Birden fazla olan ürünlerimiz arasında ayrıca set üstü ocak dirseği, fırın dirseği ve ocak dirseği seçeneklerine de yer veriyoruz. Ürün seçimi konusunda, kaliteli malzemelerle satışa sunduğumuz ürünlerimizi tercih etmekte hiçbir sakınca yoktur. Yıllar süren her tür kullanıma cevap verebilecek ürünler firmamız tarafından müşterilerimize gönderilir.

Doğalgaz Enjektör Dirsekleri

Doğalgaz, günümüzde fırın ve ocaklarda sıklıkla kullanılan bir gaz türü olmuştur. Hemen hemen pek çok evin gaz bağlantısı doğalgaz ile sağlanıyor. Türkiye'de özellikle fırın ve ocak kullanımında doğalgazı tercih eden binalar ve evler bulunduğu için, doğalgaz enjektör dirsekleri daha çok tercih edilmektedir. Fırınlarda kullanabileceğiniz doğalgaz enjektör dirseklerinin farklı marka ve model fırınlara uyumluluğu söz konusu olmaktadır. 7'li ürün seçeneklerimiz olduğu gibi, bu kategoride de 9'lu ürün seçeneklerimiz bulunmaktadır. Böylelikle ihtiyaca cevap verebilecek paket ürün seçeneklerimizi tercih ederek kullanabiliyorsunuz.

Farklı Ürün Seçenekleri

Farklı birçok ürün seçeneğini enjektör dirsekleri kategorimizde bulabilirsiniz. Teflon bant, LPG fırın pipo, fırın ve set üstü ocak dirsekleri, LPG ve doğalgaz fırınları enjektör dirsekleri bu kategorimiz satışındadır. İstediğiniz ürünleri bulmak ve sipariş etmek sistemimiz aramalarıyla oldukça kolaydır. Yalnızca ev aletinizin kategorisini seçin ve ürünlerin sırayla listeli bir şekilde karşınıza çıktığını görün. Ayrıca alt kategorilerde aradığını ürünleri tek bir sayfa halinde görüntüleyebilir ve ürün siparişinizi sepete ekle butonlarımızla verebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu