Komitatör 

Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler

Fırın Ocak Komitatör

Bir tür şalter olarak kullanılan komitatör, fırınlarda da benzer bir işleve sahiptir. Fırınların soğutma ve ısıtma şalteri olarak işlev gören bu parçayla, kademe ayarlama mekanizması şeklinde bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Fırında ayar yapmak adına bu şalter gerekli bir parçadır ve orijinal olarak kullanılması gerekmektedir. Ürünlerimizin orijinalliğinden ötürü, komitatör değişimlerini firmamızla gerçekleştirebilirsiniz.

Fırın Komitatör Modelleri

Komitatör, genel bir kullanımda bir şalter anlamına gelmektedir. Fırınlarda da kullanılan ve bu cihazlarda da benzer bir işlevi bulunan komitatör, kademe ayarlama mekanizması olarak işlev görmektedir. Fırınların ayarlarını yapmaya imkan tanıyan bu ekipman çalışma gösteremediği zaman fırınlarda ayar yapmaya imkan tanımayacaktır. Bu sebeple parçanın arızasıyla birlikte komitatör arızasından kaynaklı bir şekilde fırında doğru ayarlamalar gerçekleştirilemez. Özellikle sıcaklık ayarı yapmanın fırınların kullanımında son derece önemli olmasından ötürü, bu cihaz arızasının giderilmesi şarttır. Ürün kategorilerimiz pek çok komitatöre yer veriyor ve 3 ayak, 4 ayak, multi şalter, ankastre fırın, ısıtıcısız gibi seçeneklere yer veriyor.

Komitatör Arıza

Komitatör, yani kademe ayar mekanizmasının arızaları belli durumlar sonucunda kendini gösterebilmektedir. En bilindik görünen arıza sonucu, fırının ayar yapmaya imkan tanınmamasıdır. Fırının belli başlı diğer her ekipmanı çalışma gösterirken, ayar göstergeleri üzerinde herhangi bir ayarlama yapılamaz ve fırın kullanımı doğru şekilde gerçekleştirilemez. Komitatör arızasının ayarlama mekanizması üzerindeki etkisi sebebiyle, doğru kullanımlar yapmanız için komitatör değiştirmeniz gerekir. Ankastre fırınlar, multi şalter, 3 ve 4 ayak, ısıtıcısız gibi ürün seçeneklerimiz ile istediğiniz komitatör kullanımını istediğiniz herhangi bir marka fırında gerçekleştirebilirsiniz.

Komitatör Sipariş

Komitatör, bir fırının ayar mekanizmasının temel parçası olduğundan, çalışmaması fırını doğru kullanmanızı engelleyecektir. Bir fırının ayar mekanizmalarının doğru çalışabilmesi için işlev gösteren komitatör, farklı ürün özelliklerine sahip olarak mağazamızda bulunuyor. Bu sayede fırınınıza özgü olan bir komitatör seçme olanağınız bulunuyor. Ürün gruplarımız, konum ve kullanım açısından farklı komitatörleri içermektedir. 7 sıra, 9 sıra, 8 konumlu, kumanda şalteri gibi ürünleri de mağazamızda görüntüleyebiliyorsunuz. Kullanımdan doğru verimi alabilmek için doğru ürün seçimiyle orijinal bir kullanıma firmamız vasıtasıyla erişebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu