Fırın - Ocak - Aspiratör 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 137 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 137 arasındaki öğeler

Fırın - Ocak – Aspiratör

Birçok ürünü ve yedek parça satışını yapan firmamız fırın, ocak ve aspiratör üçlüsünü set olarak ve ayrı ayrı da satışını yapmaktadır. Günümüz de özelliklede yeni evlenen çiftler tarafından alınan bu üçlü setler mutfağın olmazsa olmaz parçalarıdır. Ayrıca firmamız satışını yaptığı bütün ürünlerde ödemelerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Online olarak sipariş verdiğiniz bir ürünü taksitlendirebilir ve internet üzerinden ödeme yapmak istememeniz durumunda ise kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapmanızı sağlamaktadır.

Fırın

Fırın mutfaklarımızda ocakta pişiremeyeceğimiz yemekleri pişirmeye yarayan bir mutfak eşyasıdır. Ayrıca fırında pişirme işlemi yapmak yemek pişme süresince başında beklemek zorunda kalmadan başka işleriniz ile ilgilenme fırsatı sunmaktadır. Firmamız birçok markaya ait olan fırınları ve fırın modellerini satmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz bütün fırın modelleri garantili bir şekilde satışı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca satışını yapmış olduğumuz fırınların bütün orijinal yedek parçalarını da satmaktayız. Fırın fan motoru başta olmak üzere menteşeler, ızgaralar, kapak ve tepsiler gibi bütün yedek parçalarının satışını yapmaktayız.

Ocak

Mutfakta en çok kullandığımız eşyaların başında gelen ocakların birçok modeli ve kullanım alanına göre değişik yapıda olan ocaklar bulunmaktadır. Set halinde ve kendi başına satmış olduğumuz bir diğer ürün ise mutfakların olmazsa olmazı olan ocaklardır. Ocaklar gömmeli, ankastre ve set üstü olmak üzere birçok modele sahip olan ocakların satışını yapmaktayız. Satışını yapmış olduğumuz bütün ocak modellerinin ve markalarının doğalgaz hortumu, enjektör ocak takımı, ocak bek takımı, ocak üst bek şapkası ve ocak küçültücü cezve lik gibi bütün orijinal yedek parçalarının satışını da yapmaktayız.

Aspiratör

Aspiratör ocak üzerinde pişen yemeğin kokusunun eve yayılmasını önlemek ve yemeklerden çıkan buharların mutfak dolaplarına zara vermemesi için yemeklerden çıkan buharı ve kokuyu vakumlayarak bacadan dışarıya atan bir mutfak eşyasıdır. Aspiratör sayesinde et ve balık gibi ağır kokulu yemekleri gönül rahatlığı ile pişirebilirsiniz. Firmamız ise her türden ve modelden aspiratör satışları yapmaktadır. Bunların yanı sıra satışını yapmış olduğumuz bütün aspiratör modellerinin ise yedek parça satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu