Toz Torbası 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

Toz Torbası Modelleri

Elektrik süpürgelerinin çektiği kir, toz ve artıkları toz torbası toplamaktadır. Toz torbasının takıldığı bölüme de toz torbası kızağı denilmektedir. Elektrik süpürgelerinin birçok modelinde toz torbası kullanılmaktadır ve bu kullanım, toz torbasının belli bir süreli kullanımdan sonra değiştirilmesini gerektirir. Toz torbasını makine içerisinde yerine sabitleyen kızak, kullanım sonucunda yıpranmış olabilir ya da kırılabilir. Bu parçanın önemli işlevi sebebiyle, üründe herhangi bir bozulma varsa toz torbası kızağınızı firmamızdan alabilirsiniz.

Toz Torbası Çeşitleri

Toz torbası, birçok modeldeki süpürgenin ana bileşenidir. Makine tarafından çekilen kir, toz ve artıklar toz torbasında toplanır ve bu toz torbasının takıldığı aparat toz torbası kızağı ya da toz torbası tutamağı adını alır. Toz torbası kızağının uzun bir süreyle kullanılan bir elektrik süpürgesinde kırılma ya da deforme olmaya maruz kaldığı görülebilir. Toz torbasının takıldığı bu aparat, süpürgenin çalışma işlevine katkıda bulunduğundan önemlidir. Toz torbasını sabitleyen ve hava akımıyla toz torbasının sabitlenen bu yerden çıkmasını engelleyen yapısıyla birlikte kullanımı gereklidir. Toz torbası kızağını değiştirmek için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Toz Torbaları

Toz torbası kızaklarının uyumlu olabileceği birçok elektrik süpürgesi bulunuyor. Özellikle birçok model üründe toz torbası kızağına yer verilmesi, bu ürünü kullanmayı gerektiriyor. Toz torbasını sabitleyen ve hava akımıyla sabitlendiği yerden ayrılmasına ya da kaymasına engel olan toz torbası kızağı, elektrik süpürgelerinin birçoğunda iç aksamda rastlanan bir aparattır. Bazı markalar standart olarak bu parçaya yer verirken, bazı markalar kilitleme sistemli toz torbası tutacaklarına yer verirler ve bunlar toz torbası kızağından farklı bir yapıda olurlar. Dayanıklı bir kullanım için, toz torbası kızaklı elektrik süpürgelerini kullanmak daha avantajlıdır.

Toz Torbası Siparişi

Toz torbalarının sabitlendiği ürünler olan toz torbası kızakları, farklı yapılarıyla mağazamızda bulunuyorlar. Birçok elektrikli süpürge için uyumlu olan modelde aparatları bulabilir ve aşınan ya da kırılan toz torbası kızağını yeni bir seçenek ile değiştirebilirsiniz. Sert plastik yapımı bu ürünler, elektrik süpürgesi markasına göre uyumla kullanılabilir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu