Katalog

Halı Emici 

Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 10 ile 10 arasındaki öğeler

Süpürge Emici Başlık

Süpürgelerin emici bir başlık ile kullanılması standarttır. Bu sebeple elektrikli süpürge üretimlerinin büyük bir çoğunluğunda halı emici başlıklara yer verilmektedir. Süpürgenin hortumuyla birleşik olan boru ucuna takılarak kullanılan bu aparatlar, süpürme işlemini geniş bir alan dahilinde yapmanızı sağlarlar. Serp plastik üretimlerin belli bir kullanım zamanına yer vermesi ve sonrasında pedal arızası, tekerleklerde arızalanmalar ya da emici güçte düşüş gibi sorunlarla bu parçayı değiştirmek gerekir. Halı emici başlık ürünlerimiz farklı ölçü seçenekleriyle birlikte farklı modelleri içeriyor.

Halı Emici Başlık Modelleri

Halı emici başlıklar, kullanılan elektrik süpürgesine göre farklılık gösterebiliyor. Genellikle boru giriş ağızları standart olan bu ürünlerimizi birçok elektrik süpürgesi ile kullanabiliyorsunuz. Farklı ölçülerle 32 mm veya 35 mm modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca modeller de kullanıma göre dikdörtgen, yuvarlak kenarlı ya da dipte kalan bölgelere ulaşabilmek adına üçgen tasarımlara yer verebilmektedir.

Halı emici başlıkları fırçalı, ayarlı, üçgen tasarımlı ve plastik tabanlı olan farklı seçenekleri firmamızda bulunuyor. Ayrıca belirtildiği gibi ölçü olarak da farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin birçok modelde elektrik süpürgesine uyum sağlamasıyla birlikte, istenen kullanıma erişilebilmektedir.

Halı Emici Başlıkları Nasıl Takılır?

Standart bir emici başlık kullanmak istiyorsanız, dikdörtgen modeller bu ihtiyacı karşılayacaktır. Fakat süpürgenin köşe bölgelere daha kolay ulaşmasını sağlamak istiyorsanız, üçgen başlıklı ürün modellerimizi tercih edebilirsiniz. Fırçalı, plastik tabanlı, ayarlı ve dövücülü kullanımlarla birlikte istenilen süpürme ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebilmektedirler. Ayrıca sert plastik üretimler, kırılmaya ve deforme olmaya dayanıklılık gösterdiklerinden uzun vadede bir kullanım da kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Halı Emici Başlık Siparişi

Halı emici başlıkları kullanım amacına göre sipariş edebilirsiniz. Dövücülü, ayarlı, fırçalı veya plastik tabanlı olan ürünler kolay bir kullanıma sahiptir. Yapmanız gereken, elektrik süpürgeniz ile doğru uyumu sağlayacak halı emici başlığı seçmek ve sepetinize eklemektir. Kapınıza kadar getirilen ürünü elektrik süpürgenizin boru ucuna kolaylıkla takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ölçü seçenekleri, boru giriş seçeneklerini sağlamaktadır. Bu sayede boru girişinin çapına uygun bir halı emici başlığı sipariş etmeniz mümkündür.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu