Hortum Grubu 

Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 12 ile 12 arasındaki öğeler

Süpürge Hortumları

Elektrik süpürgelerinin dış ana malzemesi olan hortum grupları, temizlik amacıyla üretilmekte olan elektrik süpürgelerinin en önemli parçalarından biridir. Bu hortum gruplarının arızalanması durumunda, elektrik süpürgesi kendinden beklenen bir verimle çalışamaz hale gelir ve etraftaki kirleri çekme işlemi ağırlaşır. Böyle bir durumu fark ettiğiniz anda hemen web sitemize girerek kendi elektrik süpürge modelinize uygun olan hortum grubu modellerimizden birini seçerek satın alabilir ve aynı gün kargo hizmetimizden faydalanarak gündelik işlerinizden geri kalmazsınız. Hortum grubu modellerimizi piyasaya sürerken dikkat ettiğimiz ilk etken kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Bu nedenle web sitemizi ziyaret ederek güvenli ve kaliteli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Süpürge Hortum Modelleri

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hortumların birçok farklı tipi bulunmaktadır. Bu tipler; süpürge modellerine, üretim yıllarına, seri numaralarına ya da barkodlarına, markalarına ve çekiş güçlerine göre ayrılmaktadır. Hortum grubu tipleri arasından elektrik süpürgesine uygun olan seçilmelidir. Farklı ve uygun olmayan bir hortumun takılması elektrik süpürgesinin hortum girişinin kırılmasına, süpürgenin motorunun çalışma gücünü olumsuz yönde etkilemesine ve elektrik süpürgesinin bir daha kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Bu sebeple elektrik süpürge makinenize en uygun hortum tipini hortum gruplarımız arasından seçebilir ya da bu işlemde zorlanıyorsanız web sitemizi ziyaret ederek bize ulaşıp bizden bu konuda da destek alabilirsiniz. En doğru bilgiye ulaşabileceğiniz web sitemizi mutlaka ziyaret ederek bizimle iletişime geçmelisiniz.

Süpürge Hortum Fiyatları

Elektrik süpürgelerine takılmakta olan hortum grubu içerisindeki her hortumun farklı bir fiyat etiketi bulunmaktadır. Bunun sebebi ise hortum grubumuz içerisinden alınacak olan hortumların birbirinden farkları olmasıdır. Birbirinden farklı olma sebepleri ise; markalarının farklı oluşu, modellerinin ve üretim yıllarının farklı oluşu ve aralarında kalite farkı oluşu olarak sıralanabilir. Bu sebeple tek bir fiyat etiketi üzerinden değerlendirme yapamamaktayız.

Hortum grubu en temel haliyle temizlik amacıyla kullanılan elektrik süpürgelerinin ana parçalarından biridir. Küçük parçacıkları, kıl ve tüyleri makinenin içine çekmeye yarayan araç olarak da tanımlanabilmektedir. Bu nedenle temizliğin önemini farkında olan bir firma olarak müşterilerimize en kaliteli hortum grubuyla hizmet vermekteyiz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu