Hepa Filtre 

Gösterilen 1 - 26 ile 26 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 26 ile 26 arasındaki öğeler

Hepa Filtre

Günlük yaşantımızda en çok kullanılan cihazların başında elektrikli süpürgeler gelmektedir. Teknolojik gelişmelerin ışığında artan çeşitliliği ve gelişmiş modellerin sektöre girmesinden dolayı, bu süpürgelerin yedek parçalarını da temin etmekte zorluklar yaşanmaya başlanmıştır. Sektörde yaygın olarak kullanılan her model elektrik süpürgenin yedek parçalarını müşterilerimize temin etmekteyiz. Özellikle elektrik süpürgelerinin son teknoloji hepa filtrelerini orijinal ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Hepa Filtre Modelleri

Hepa filtreler, yeni nesil elektrik süpürgelerinde kullanılan, çok yüksek emiş gücü bulunan ve havada bulunan partikülleri % 85 ve daha üst oranlarda tutabilen filtrelerdir. Özellikle battaniye ve halı gibi malzemeler çok çabuk kirlenen ve büyük miktarlarda toz ve bakteri tutan ürünlerdir. Kullandıkça performansı artan bu filtreler sayesinde, bu tip malzemelerin süpürülmesi sonucu elektrik süpürgesine çekilen çok küçük partiküller filtrede tutularak ortama bırakılmamaktadır. Yan sanayi ve sahte filtrelerden istenen verim alınamadığı gibi oram bu toz ve bakterilerle dolmakta ve insan sağlığına zarar vermektedir Satışa sunduğumuz tüm hepa filtreler makine üreticileri tarafından onaylanmış ve tamamen orijinaldir.

Hepa Filtre Fiyatları

Orijinal hepa filtreler bakteri, virüs ve tozların yanı sıra, çoğu kişinin alerjisinin bulunduğu polenleri de tutabilmektedir. Ayrıca toz halinde bulunan toksik maddelerle, aerosollerin etkisini de ortadan kaldırarak temizlenen ortamda daha sağlıklı bir hava oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Özellikle kreş ve hastane gibi yerlerde bu konu çok önem arz etmekte ve mutlaka hepa filtrelerin kullanılması gerekmektedir. Hepa filtrelerimiz 10 numaradan 14 numaraya kadar değişmektedir ve numara büyüdükçe daha fazla partikül tutulabilmektedir. Ürünlerimiz arasındaki yeşil çerçeveli hepa filtreler yıkanamaz, sadece mavi çerçeveli ürünlerimiz yıkanabilmektedir. Filtrelerimiz 1 ile 1,5 yıl arasında değişen uzun bir kullanım ömrüne sahiptir ve bu süre sonunda mutlaka değiştirilmelidir. 3 ile 4 ayda bir temizlenerek sürekli kullanılabilen hepa filtre çeşitlerimiz de bulunmaktadır.

Hepa filtrelerimiz üretici firma tarafından garantili olarak gönderilmektedir. Müşterilerimizin ürünlerini, siparişlerini onaylayıp ödeme yaptıkları takdirde aynı gün içinde kargoya teslim etmekteyiz. Ürünlerin tesliminde tespit edilen problemlerden dolayı kısa sürede iade ve değişim hizmeti sunmaktayız.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu