Motor 

Gösterilen 1 - 39 ile 39 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 39 ile 39 arasındaki öğeler

Elektrikli Süpürge Motorları

Motor parçası, elektrik süpürgelerinin çalışmasını sağlayan ana parçalardan biridir. İlk elektrik süpürgesi 1890'lı yılların sonuna doğru İngiltere'de ticari amaca hizmet etmesi için bir fuarda sergilenen ve toz kaldırma amacıyla üretilmiş bir makineydi. 1900'lü yılların başında da toz kaldırmanın dışında tozu emme ve filtre etme amacıyla metal bir kutu da üretilmişti. Motor, elektrik süpürgesinin icadından daha önce kullanıldığı için zaman içerisinde geliştirilen tek noktası motorun gücü olmuştur.

Süpürge Motoru Modelleri

Sitemizde müşterilerimize sunmuş olduğumuz parçalar arasında elektrik süpürgesi motoru da bulunmaktadır. Bu nedenle siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için motorun ne işe yaradığını da anlatmak istedik. Motor; elektrik süpürgesini çalıştırmaya, süpürgenin çekiş gücünü artırmaya, toz, tüy ve kıl gibi parçaları toplayarak kullanıldığı ortamda alerjik hastalık ve astım gibi kronik hastalıkların tetiklenmesi ihtimalini engellemeye yarayan bir parçadır.

Elektrikli Süpürge Motorları Fiyatları

Elektrikli süpürgeler, içinde motorun bulunduğu temizlik aracıdır. Elektrikli süpürgenin çalışmasına yarayan motor parçamız şu şekilde çalışır; elektriğe bağlandıktan sonra motoru döndüren bir pervane çalışmaya başlar, bu pervane her döndüğünde içeride bir vakum meydana getirir ve oluşan vakum sayesinde makine içinde bir boşluk meydana gelir. Bu boşluğun meydana gelmesiyle hava hızla içeri akar ve etraftaki toz ve parçacıkları çeker ve boşluğu bu şekilde doldurur. Motorun çalışması aslında bu kadar basit olmasına rağmen yapım aşaması oldukça yüksek bir hassasiyet ve kaliteli ham maddelerin kullanılmasını istemektedir. Firma olarak son derece kaliteli ham maddeler kullanarak ürettiğimiz motor parçalarını hizmetinize sunmaktayız. Aklınıza takılan soru işaretlerini web sitemiz aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz.

Süpürge Yedek Parça

Piyasadaki en yeni elektrik süpürgelerini, markalarını ve teknolojilerini takip ederek onlara uygun olarak motor ürünlerimizi piyasaya sürmekteyiz. En kaliteli, uzun ömürlü ve uygun ücretli motorlara sahip olmak için web sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Piyasa ortalamasının üzerinde bir kalitede ürettiğimiz motorlar, yine piyasadaki ücretlerinin daha altında bizim tarafımızdan hizmetinize sunulmaktadır. Motorların ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu