Katalog

Aktif Filtreler:

Klima Motoru 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Klima Motoru

İklimlendirme cihaza olarak kullanılan klimalar, yaşam alanların hem soğutulması hem de ısındırılması amacıyla kullanılmaktadır. Sıcak iklimlerin yaşandığı bölgelerde, yoğunlukla kullanılmaktadır. Özellikle yaz ayları için büyük ihtiyaç hissedilmektedir. Ülkemizde Akdeniz sahilleri gibi sıcak iklimle yerlerde çok sayıda kişi kışın ısınma ihtiyaçları içinde klima kullanmaktadırlar. Kullanılan klima motoru, kullanıldığı alanın genişliğine göre, 9 bin BTÜ, 18 bin BTÜ, 24 bin BTÜ gibi seçeneklerden oluşmaktadır. Klimalarınızda arıza meydana geldiği zaman yedek parça ihtiyaçlarınız için, online satış sitesi olarak sizlere en uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.

Klima Motoru Modelleri

Klima kullanımı kapalı alan toplu yaşam alanlarında, ofislerde ve evlerde sıcak yaz aylarında serinlemek için tercih edilmektedir. Klimalarınızın verimli çalışması için, yedek parça temini yapan bir kuruluş olarak, yaz aylarından önce yıllık bakımlarını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Yıllık olarak klima gaz ayarları, atık su kaçakları, elektronik kartları, filtre temizlikleri yapılmaktadır. Klima motoru bölümünde bir arıza varsa, sıcak havalarda mağdur olmadan önceden değiştirme avantajına sahip olursunuz. Klimaların bakımlarını yaptırarak, temiz hava vermesini ve ortamdaki toz türü partiküllerin cihaz tarafından çekilmesini sağlarsınız.

Klima Motoru Fiyatları

Bakımını yaptırdığınız klimalarınız için parça değişimi gerekmesi durumunda, online satış sitemizden, tüm klima yedek parça çeşitlerini inceleyebilir ve klimanızın markası, modeli ve tipine göre olan yedek parçayı seçebilirsiniz. Yedek parça satışlarımızda tüm kategorilerde en uygun fiyat politikasını uygulamaktayız. Klima kategori bölümünde, klima fan motoru, klima motoru, kondansatör, 4 yollu vana, drenaj aparatları, kumanda, bağlantı aparatları gibi tüm çeşitleri sizler için sitemizde bulundurmaktayız.

Sitemizden Ürün Satın Almak

Superyedekparca.com online alışveriş sitesi olarak, tüm elektronik ve beyaz eşya grupları için her türlü yedek parça ürünlerini sistemiz de satışa sunmaktayız. Klima ve diğer ürünleriniz arıza yaptığında, arızalanan parçasını orijinali ile değiştirebilmek için sitemizi ziyaret ederek, klima kategori bölümünden, istediğiniz ürünü seçebilir ve satın alabilirsiniz. İşlemler oldukça kolaydır. Seçilen ürün seçeneği altındaki sepete ekle seçilir ve açılan pencerede işlemi tamamla adımı ile devam edilerek, ödeme yapılır ve ürününüzün adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu