Katalog

Aktif Filtreler:

Klima Konsül Ayak 

Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 4 ile 4 arasındaki öğeler

Klima Konsül Ayak

Klimaların montaj işlemlerinde bir yedek parça olarak kullanılan klima konsül ayakları, genellikle üçlü ya da dörtlü olarak üretilmektedir. Ayak aparatı olarak hizmet veren bu ürün, firmamız satışlarında yer almaktadır.

Klima Konsül Ayağı

Klimaların montaj işlemlerinde, konsül ayakları sıkça kullanılan yedek parçalar olmaktadır. Genellikle üçlü parçalar halinde satışa sunduğumuz bu ürünlerde, dörtlü parça seçenekleri de bulunmaktadır.

Klimaların kolay bir şekilde monte edilmesini sağlayan konsül ayakları, ara bir aparat olarak da kullanılabilmektedir. Takoz görevi gören ve klimayı bulunduğu yere kolaylıkla sabitleyen bu parçalar farklı özelliklerle birlikte aynı işlevi almanızı sağlayacaktır. Özellik farklılıkları, konsül ayaklarının uzunlukları ve kullanım türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Konsül ayaklarında uzunluk, kullanım yeri ve kullanım tipine göre mağazamızda farklı seçenekler bulabileceksiniz. 40'lık, 50'lik, salon tipi ve ara aparat modelleri konusunda satış desteği sunuyoruz. Klimanın sabitlenmesini sağlayan bu farklı özellikli konsül ayaklarla birlikte, montaj işlemi de son derece kolaydır.

Klima konsül ayağı siparişlerinizde istediğiniz ölçülerde ve istediğiniz kullanım tipine uygun olarak bir ürün siparişi verebiliyorsunuz. Fiyatları uygun olan ve kullanım tipine göre değişkenlik gösteren bu üründe, klimanızı kullanım alanına sabitleme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Montaj parçalarının dahil olduğu ürünler, sizlerin de kolaylıkla klimanızı monte edebilmenize imkan veriyorlar. Kullanım alanını seçerek parçaları kolaylıkla monte edebilir ve klimanın sabitlenmesini sağlayabilirsiniz.

Klima Konsül Ayağı Sipariş

Klima konsül ayakları ile farklı ürün seçeneklerine firmamızla birlikte ulaşabiliyorsunuz. Üçlü ve dörtlü paket seçenekleri halinde satışa sunduğumuz bu ürünler, dayanıklı malzemelerden üretildiklerinden, en iyi kullanıma maksimum dayanıklılık ile ulaşabileceksiniz. Yıllar boyunca dayanan ve klimanızı kolaylıkla taşıyacak konsül ayaklarını kaliteli üretimlerle online mağazamızdan alabilirsiniz.

Birçok klimaya uyum sağlayan ve montajı kolaylıkla yapılabilen konsül ayakları, uygun fiyatlara sahiptir. Mağazamızın uygun fiyatlarının yanı sıra, kargo ücreti de ödemeniz gerekmez. Teslim alacağınız konsül ayaklarında kargo ücretsiz gönderim sağladığımız için, Türkiye'nin dört bir yanından müşterilerimiz siparişlerini kolaylıkla teslim alabiliyorlar.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu