Katalog

Aktif Filtreler:

4 Yollu Vana 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

4 Yollu Klima Vanası

Bir klimada kompresörden gelen gazların soğutulması işleviyle yer alan ya da bu gazları konserere göndererek çalışma gösteren parçalar, 4 yollu vanalardır. Temel işlevleri, bu vanaların bazı arızalar ile karşılaşması ile sonuçlanabiliyor. Gelen gazlar sebebiyle oluşan bu arızaları, yeni parçalar temin ederek giderebilmektesiniz. 4 yollu vana arızasında, parça temini olarak hizmet veren firmamız, farklı kullanımlara yönelik seçeneklere sahiptir.

4 Yollu Vana Kullanımı

Bir klimanın kompresöründen gelen kızgın gazların soğutulması işleviyle kullanılan bir parça olan 4 yollu vanalar, dört farklı girişe yer vermektedirler. Bu kanallar ile kızgın gazların soğutulmasını sağlarken, ayrıca konserere gazların gönderilmesini de sağlamaktadırlar. Kullanım amacı klimaların tamamen iç aksamı ile gerçekleşen bu parçanın, arızası sonucunda iyi bir ısıtma ya da soğutma alınamamaktadır. Ayrıca kızgın gazların soğutma işlevi parça tarafından gerçekleştirilemeyeceğinden, klimada aşırı ısınma gibi sorunlar görülebilir. Bazı durumlarda ise kompresör kilitlenmeleri yaşanarak arızalar görülebilir.

4 Yollu Vana Arızaları

4 yollu vanalar, dört girişle çalışma göstermektedirler. Elektriksel arızalar, kızgın gazların soğutulmasına imkan tanıyan bu parçanın onarılmasını imkansız hale getirebiliyor. Klimalarda basınç değerlerinde dengesizlikler, iç sızıntılar, klimada aşırı ısınma ya da kompresör kilitlenmeleri yaşanıyorsa, bu durumda 4 yollu vananın bozulduğuna işaret edebilir. Parça teminlerinde Türkiye genelindeki her müşterimize ürünleri orijinal olarak gönderdiğimizden, ürün temininizi güvenle firmamızdan yapabilirsiniz.

4 Yollu Vana Siparişleriniz

4 yollu vana ürünlerimiz, kaliteli malzemeleri sayesinde iyi bir ömür garantisi sunmaktadırlar. Birçok klimada LDH-4, LDH-9, LDH-11 veya diğer seçenekler ile kullanabileceğiniz bu ürün test edilip onaylanmış üretim aşamalarından geçmiştir. Bu sayede ürünü güven içinde kullanma imkanınız olacaktır. Firmamızın online satış mağazasında, bulabileceğiniz ve sipariş verebileceğiniz yüzlerce ev aleti yedek parçası mevcuttur ve bunlara 4 yollu vanalar da dahildir. Ürün kataloglarımız gittikçe çeşitlenirken ve uygun fiyatlara yer vermemiz mümkün olurken, orijinal parça satışında Türkiye geneline verdiğimiz hizmetler ile en iyi firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Satışlarımızdan ürünleri güvenle alırken, aynı gün kargodan yararlanma avantajınız da olacaktır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu