Kondansatör 

Gösterilen 1 - 19 ile 19 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 19 ile 19 arasındaki öğeler

Klima Kondansatör Modelleri

Elektrik enerjisini elektrik alanı olarak depolamaya yardımcı olan kondansatörler klimaların çalışma prensibi içerisinde yer alan ürünlerden bir tanesidir. İki farklı çubuğun arasında iletken bir madde konulması ile beraber elde edilen elektriğin ısıya dönüştürülmesi için klimaların içerisine konan bu parça en önemli parçalardan bir tanesi olarak bilinmekle beraber web sitemizde yedek parça olarak satılmaktadır. Bu üründe meydana gelebilecek olan hasar sonucunda ürünün yenisini tedarik edebilmek mümkün olur.

Klima Kondansatörleri

Doğru akım yerine alternatif akım iletimi yapan bu klima parçası, motoru harekete geçirmekte görevli olan bir parça olarak bilinmektedir. Firmamız içerisinde klima ana kategorisinin altında bulunabilecek olan bu ürün klimada arıza meydana gelmesi sonucunda tedarik edilebilmektedir. Bununla beraber klimanın motoru ile direk bağlantısı olduğundan dolayı sorun meydana geldiği esnada her iki etmenin de kontrol edilmesi gerekir. Klima kondansatörü için gerekli olan akımın verimli bir şekilde sağlanıyor oluşu ürünün orjinalliğine de bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Klima Kondansatör Fiyatları

Klimaların içerisinde yer alan parça seçenekleri arasında birden çok ürün sayımı yapılabilmekle beraber bu parçaların bulunabileceği güvenilir firmalara da ihtiyaç duyulur. Bu konuda gerekli olan özveriyi gösteren firmamız klima yedek parçalarını orijinal ürün kapsamı içerisinde müşteriye ulaştırmaktadır. Klima markası üzerinden alımı yapılabilecek olan yedek parçaların her birinde ürünün orijinalliğine dair barkod yer alır. Bununla beraber yedek parça temin edimi de kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Klima Yedek Parça

Toplamda 19 adet farklı ürün seçeneği ile beraber web sitemizde satışa çıkarmış olduğumuz klima kondansatör ürünü her bir markaya ait olan farklı tasarım ve donanıma sahip ürünlerden oluşmaktadır. Fiyat farklılığını markaya göre değişkenlik göstermekle beraber marka içerisinde yer alan her bir modelde bu ürünün çalışma durumu söz konusu olabilmektedir. Ürün içerisinde bulunan iletkenlik gibi etmenlerin verimli bir şekilde çalışma motor gücünden tasarruf edilmesine yardımcı olur. Bu nedenle klimanın ömründe de ciddi bir artış meydana gelir. Klima kondansatörü almak isteyen kişiler için web sitemiz güvenilir satış politikası uygulamaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu