Katalog

Klima Drenaj Pompası 

Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 7 ile 7 arasındaki öğeler

Klima Drenaj Pompası

Klima yaz aylarında evin içerisinin soğuk olmasını sağlayan, kış aylarında ise sıcak havanın evin içerisinde kalmasına yardımcı olan bir elektronik alet olarak bir çok evde bulunmaktadır. İçerisindeki bir çok parça ile beraber sistemli bir şekilde çalışan klima parçalarından bir tanesi olan drenaj pompasında meydana gelebilecek olan her hangi bir sorun bu parçanın değiştirilmesine neden olabilir. Web sitemizde yer alan klima drenaj pompası ise markaya tam uyum sağlayarak çalışmaktadır.

Klima Drenaj Pompası Kullanımı

Klimaların yaz aylarında dışarıdan su damlattığı bilinen bir gerçek olmakla beraber bu durumun önüne geçebilmek için yeni sistem klimalarda yer alan drenaj pompası kullanımı oldukça basittir. Klima içerisine monte edilerek kullanılan bu pompa sayesinde klimaların kullanım ömrü daha fazla olmaktadır. Pompa içerisinde her hangi bir sorun meydana geldiği takdirde değişimini yapmak firmamız satış sitesinde yer alan ürün satın alımı ile beraber mümkün olur.

Klima Yedek Parça

Web sitemizde yer alan ve klima içerisinde kullanılan parçalarda meydana gelebilecek bir sorun halinde yenisinin alınabileceği yedek parçalar arasında; klima kartı, cross fan pervane, klima fan motoru, klima boru setleri, kumanda, klima bakım ürünleri, kondansatör, 4 yollu vana, klima konsül ayak, bağlantı aparatları, klima motoru ve drenaj aparatları bulunmaktadır. Klimanın sistematik bir şekilde çalışmasına yarayan bu araçlar web sitemizde yer alan satış işlemi ile birlikte edinilebilir.

Klima Drenaj Pompası Fiyatları

Toplamda 7 farklı ürün seçeneği ile birlikte satın alımı gerçekleştirilebilecek olan klima drenaj pompası klima markalarına göre fiyatlandırılmaktadır. Marka tarafından üretim maliyeti üzerine satış maliyeti ve KDV gibi etmenler eklendikten sonra firmamız tarafından ürün satışa çıkarılır. Sektör içerisinde yer alan yedek parça firmalarına nazaran daha uygun fiyat ve orijinale ürün garantisi üzerinden satış işlemini gerçekleştiren web sitemiz müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktadır. Klima drenaj pompası klimanın kullanım ömrünü uzatan bir etmen olduğundan ötürü bu parçayı alarak klimaya monte etmek kullanıcı açısından avantaj sağlar. Web sitemizin klima sekmesi üzerinden bu ürüne erişim sağlanabilir.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu