Katalog

Aktif Filtreler:

Termostat Grubu 

Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 14 ile 14 arasındaki öğeler

Termostat Grubu

Termostat, birçok elektrikli alet bünyesinde kullanılan bir yedek parça işlevi görmektedir. Genel kullanımı, cihazlarda istenen sıcaklık ayarını sağlamak adına kontrol sağlamasıdır. Buzdolabı bünyesi kullanımında da benzer bir işleve sahiptir ve buzdolabının soğukluk ayarını belli ayarlamalar dahilinde yapabilmenize imkan tanır. Termostat arızasını buzdolabında yaşıyorsanız, bu parçanın değiştirilmesi önemlidir. Yedek parça temini yapabileceğiniz online mağazamızdan, 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Termostat İşlevi

Bir buzdolabında termostat, buzdolabının soğutma ayarını yapmanıza imkan tanımaktadır. Özellikle soğutuculu bir buzdolabı kullanıyorsanız, bu parçanın arızalanması durumunda acilen yedek parça temini yapmak önemlidir. Online mağazamız, pek çok markaya ilişkin yedek parça teminatı gerçekleştirilen güvenilir bir satış noktasıdır. Alacağınız her üründe, evinizdeki elektrikli aletlerin marka ve modeline ilişkin seçim yapacak olursanız, doğru ürünü uyum garantimiz ile kullanabilirsiniz. Bu yedek parça ürünlerini satış mağazamız orijinal parçalar arasından temin ettiğinden, güvenle siparişlerinizi oluşturmanızda hiçbir sakınca yoktur.

ÖRNEK TERMOSTAT MODELİ GÖRSELDEKİ GİBİDİR.

İki Kapılı Buzdolabı Termostatı

İki kapılı buzdolabı modellerine monte edilen termostatlar, standart termostatlarla benzer işlevi görmektedir. Fakat soğutma ayarları açısından farklıdırlar. İki kapılı buzdolabı modellerinde iç hacim daha büyük olduğu için, termostatın soğutma kapasitesi de daha yüksek olabilmektedir. İki kapılı buzdolabı modellerine ilişkin yedek parça temininde termostat seçeneklerini online satışlarımızda bulabiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz. Bu ürünler, yalnızca evlerinizde iki kapılı buzdolabı kullanıyorsanız uyum konusunda sıkıntı çıkmamasını sağlayacak ürünler olacaktır.

Termostat Kontrol Düğmesi

Termostat, kontrol düğmeleriyle birlikte soğutma ayarını istediğiniz şekilde kontrol etmenize imkan tanımaktadır. Termostat düğmesinde herhangi bir arızalanmayla karşı karşıyaysanız, online satış mağazamızdan kontrol düğmesi sipariş edebilirsiniz. Genellikle bir termostatı satın aldığınız zaman, o ürün ile birlikte kontrol mekanizması da bütünleşik bir şekilde gönderilebilmektedir. Ancak bu durum, yer verilen tasarıma göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı buzdolabı üreticileri kontrol düğmesine ayrı olarak yer verebildiklerinden, kontrol düğmesini ayrı şekilde satın almanız gerekecektir. Kataloglarımızda yer verdiğimiz termostat ürünlerimizi inceleyerek, ihtiyacınıza cevap veren bir ürünü kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneklerimiz olan kredi kartı ve nakit ödemelerle birlikte, ürününüzü teslim aldığınızda ödeme yapabilirsiniz. Tüm Yedek Parça Termostat modellerini SuperYedekParca.com adresinden satın alabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu