Katalog

Aktif Filtreler:

Klima Boru Setleri 

Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 28 ile 28 arasındaki öğeler

Klima Boru Setleri

Klimalar, çalışma gösterebilmek adına elektrik sistemlerine bağlanmak ya da hava akışı sağlayabilmek adına borulara yer vermektedirler. İster split klima kullanıyor olun, isterseniz de merkezi bir klima sistemi kullanıyor olun, her klimada boru bağlantılarına yer verilecektir. Boru bağlantılarında uzun zamanlı bir kullanımdan sonra yıpranma meydana geliyor. Bu da bu boruları yenilemek anlamına gelmektedir. Online satış desteğiyle firmamız, klima markalarıyla eşleşen ve en iyi kullanımı sağlayan boru setlerini sizlere sunmaktadır.

Klima Boru Setleri

Klima boru setleri, bir klimanın hava kanallarına bağlanmasına ya da elektrik sistemiyle olan ilişkisine yardımcı olmaktadır. Borular, her tip klimada yer alır ve böylelikle hava giriş ve çıkışı kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Evinizde ya da diğer yaşam alanlarında kullandığınız soğutma veya ısıtma amaçlı olan bütün klimalarda borulara yer verilir. Bu borular, yıpranmaya açık olabiliyorlar ve yıprandıkları zaman klimanın doğru bir çalışma sarf edebilmesi adına değiştirilebiliyorlar. En uygun klima boru seti fiyatlarını online mağazamızda bulabilirsiniz.

Klima Yedek Parça

Klima boru setlerinin değişimi gerekiyorsa, bu durumda teknik servis desteği alabilirsiniz. Siparişlerinizi firmamızla verdiğinizde, teknik servislerin sizlere sunacağı fiyatlara oranla daha maliyetli seçeneklere ulaşmanız söz konusu olacaktır. Seçtiğiniz klima boru setlerini takma ve montaj adımında teknik destekten yararlanabilirsiniz. Ancak fiyatlar bu teknik servis dönüşlerinde çok daha yüksek olabilmektedir. Bu maliyet dönüşlerinin avantajlı olması adına online mağazamız hizmettedir ve sizlere birçok özellikte klima boru seti temin edebilmektedir.

Klimanın bağlantılarına göre 3 metreden başlayan boru uzunlukları, 10 metreye kadar çıkabilmektedir. Contalar, bağlantı ekipmanları ve diğer bütün bağlantıya yardımcı olan parçalar kutu içerisinde sizlere gönderilir.

Klima Boru Seti Siparişleri

Klima boru seti siparişlerinizi, klimanızın boru uzunluklarına göre yapabilirsiniz. 3 metreden başlayan boru seti seçeneklerimiz, 10 metrelik boru seçeneklerine kadar son derece çeşit sağlamaktadır. Ayrıca bakır borular da ürünlerimiz dahilinde yer alarak sizlere yine uzunluk seçenekleri sunmaktadırlar. Klima boru seti siparişlerinizde uygun fiyatlara ulaşarak en kaliteli ve uzun ömürlü seçeneklere aracılığımızla sahip olabilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu