Katalog

Klima Fan Motoru 

Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 17 ile 17 arasındaki öğeler

Klima Fan Motoru Modelleri

Hayatımızda ısıtma ve soğutma sistemi olarak önemli bir yer kaplayan klimaların her parçası önemli bir görev görmektedir. Özellikle fan motorları klimanın en önemli parçalarıdır ve arıza yaptığında klimayı tamamen çalışmaz duruma getirmektedir. Sektörde bulunan fason imalat yapımı olan fan motorları ise kısa süre sonra tekrar arıza yapmakta veya klimaya zarar vermektedir. Fan motorlarının tamiratları da kolay kolay yapılamamakta, sadece geçici süreliğine sorunlar çözülmektedir. Satışa sunduğumuz klima fan motorları % 100 orijinaldir ve üzerinde markası olan firmanın üretimidir.

İç Ünite Fan Motoru

Klimalarınızın iç üniteleri verimli olarak çalışmıyor veya sesli çalışıyorsa sorun fanlarında, genellikle de fan motorlarındadır. Bu sorunun en kolay, hızlı ve uygun fiyata çözümü ise bizdedir. Sektörde en çok kullanılan tüm klimaların orijinal iç ünite fan motorları mevcuttur. Ürünlerimizin hangi marka ve modellere uyumlu olduğu ve teknik özellikleri detaylı olarak açıklanmaktadır. Ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur ve sipariş edildiğinde tedarik için beklenmemektedir.

Dış Ünite Fan Motoru

Klimaların dış ünitelerinin fan motorlarında oluşan arızalar, klimanın ısıtma ve soğutma verimliliğini azaltmakta ve etraftaki insanları rahatsız edecek bir gürültü kirliliği meydana getirmektedir. Bir çok klimanın dış ünitesinin orijinal fan motorları ise kolay kolay bulunamadığından, uzun süre klimayı kullanamama durumu ile karşı karşıya gelinmektedir. Stoklarımızın genişliği ve tedarik sistemimizin hızı sayesinde bu sorunu kesinlikle çözmüş durumdayız. Tamamen orijinal yedek parça satan firmamız, dış ünite fan motorunda da aynı prensibi uygulamaktadır. Müşterilerimiz, inverter modelleri de dahil olmak üzere en yaygın klimaların dış ünite fan motorlarına bir telefon kadar yakın bulunmaktadır.

Klima Yedek Parça

Tüm ürünlerimizi ücretsiz kargo hizmeti ile gönderiyoruz. Ürünlerimizin garanti belgeleri fatura ile birlikte gönderilmektedir. Müşterilerimizin siparişlerini ödeme onayı alır almaz aynı gün kargoya vermekteyiz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu