Katalog

Aktif Filtreler:

Cross Fan Pervane 

Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 8 ile 8 arasındaki öğeler

Cross Fan Pervane

Klimalar elektrikli ev aletleri içerisinde yer alan ve ev ısısının hem yaz aylarında hem de kış aylarında dengeli bir şekilde ayarlanmasına yardımcı olan ürünlerdir. Klima satın alımı ile beraber ürünün içerisinde yer alan bir çok parçanın da belirli dönemlerde bakımının yapılması gerekmektedir. Klima kullanıcılarının en çok karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi klima pervanesinin kırılması ya da pervane içerisinde yer alan sistematiğin bozulmasıdır.

Klima Cross Fan Pervane Modelleri

Web sitemizde yer alan cross fan pervane ürünleri klimaların uzun ömürlü kullanımı için tercih edilebilecek olan yedek parçalar içerisinde yer alır. Bu pervane klimanın dışarıdaki havayı içeriye almasına yardımcı olan bir ürün olmakla birlikte firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen web sitemizde uygun fiyatlandırma üzerinden satışı yapılmaktadır. Cross fan pervane ürünü için satın alım işlemini web sitemizden gerçekleştiren müşterilerimize ürün üç iş günü içerisinde yollanmaktadır.

Klima Yedek Parça

Klima ürünlerinin yedek parçaları içerisinde yer alan diğer ürün seçeneklerine web sitemizden ulaşım sağlayabilmek mümkün olurken bu yedek parçalar orjinal ürün garantisi ile beraber satılmaktadır. Klimaların içerisinde bulunan parçaların bütünü makinenin verimli ve düzgün bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle parçalarından birinde ortaya çıkabilecek olan bir sorun makinenin tamamen bozulmasına yol açabilir. Teknik servisten yardım alarak sorunlu olan parçanın bulunması halinde uygun fiyat ile beraber web sitemiz üzerinden yedek parça satın alımı gerçekleştirilebilir.

Klima Cross Fan Pervane Fiyatları

Klimaların dışarıdan alınan havayı içeriye soğuk ya da sıcak bir şekilde geçirmesi prensibi dışarıdan hava alımının pervane ile birlikte gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Bu nedenle cross fan pervane sisteminde meydana gelen bir sorun dışarıdan hava alımının önüne geçerek klimanın çalışmasını da etkilemektedir. Cross fan pervanesinde meydana gelen bozukluk ile ürünün yedek parçasına erişim sağlayabilmek web sitemiz aracılığı ile mümkün olur. Beyaz Eşya Yedek Parça Hemen her klima markasına ait olan ve tam uyum ile birlikte çalışan bu yedek parçanın satın alımı güvenilir yöntemler ile beraber yapılabilmekte ve müşterimizin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu