Katalog

Aktif Filtreler:

Klima Kartı 

Gösterilen 1 - 18 ile 18 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 18 ile 18 arasındaki öğeler

Klima Kartı

Her elektronik cihazda görüldüğü üzere, bütün model klimalarda da bir kart sistemine yer verilmektedir. Elektronik cihazların doğru şekilde işlev göstermesine yarayan kartlar, klimalarda çalışma sisteminin en temel parçasıdır. Son derece karmaşık yapıları sebebiyle, tamirat ve montajlarında mutlaka teknik destek uzmanlığından yararlanmayı gerektirirler. Onarımları kolay gerçekleştirilemeyen klima kartlarının, arızalarında genellikle değiştirme yapmak gerekiyor. Siparişlerinizde, firmamızın güvenilir satış desteğinden yararlanabilirsiniz.

Klima Kartı Modelleri

Elektronik cihazlarda kullanılan kartlar, klimalarda da yer almaktadır. Bir elektronik cihaz olan klimalarda kartlar, işlevlerin temelini oluşturmaktadırlar. Komut, soğutma ve ısıtma, kontrol işlemleri gibi her çalışma klimalarda kartlar ile sağlanabilmektedir. Arızalanmaları, bu kadar büyük bir işlev üstlenmeleri nedeniyle kolay gerçekleşebilmektedir. Eğer klimanızda teknik servis tarafından klima kartı arızası tespit edildiyse, belli onarımlar denenebilir. Fakat kartın onarılamayacak düzeyde arızalanması klima kartının işlevini kaybetmesine neden olur. Bu durumda da değiştirmek söz konusu olacaktır. Uygun fiyatlara klima kartı arıyorsanız, bu ürünleri başka yerde aramanıza gerek kalmadan kategorilerimizde istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Klima Kartı Değiştirme

Klima kartlarında pek çok devre elemanı yer aldığından, siparişinizden sonra klima kartı değiştirme işleminde teknik servis yardımı almanız gerekiyor. %100 güvenle orijinal yedek parça satışları yaptığımız sitemizde, aynı gün içerisinde kargo seçeneklerine de yer veriyoruz. Böylelikle klima kartı siparişinizi de uygun fiyatlarla verebiliyorsunuz. Klima kartının değiştirilmesi aşamasında da ürünün teknik servisinden yardım alma imkanınız olacaktır. Çünkü devre elemanları ve bağlantı işlemleri açısından klima kartlarının montajı kolay bir işlem değildir.

Klima Kartı Sipariş

Klima kartı arızasını klimalarda sık yaşanması, bu kartları değiştirmeyi gerektirebiliyor. Teknik servisiniz tarafından tamir işlemleri uygulanabilen kartlar, bazı devre elemanları hasar gördüğü zaman kullanılamaz hale gelmektedir. Teknik servislere de parça teminatı yaptığımız firmamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Çünkü müşteri memnuniyetini en iyi anlamda sağlamak adına %100 güvenilirlik ilkesine firmamızda yer veriyoruz. Aynı gün içerisinde kargonuzu ücretsiz olarak alabiliyor, kapıda ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz. Klima Yedek Parça Böylelikle klima kartı siparişleriniz dahilinde kargo ücreti ödemeden siparişinizi hemen teslim alabiliyorsunuz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu