Klima Yedek Parça 

sayfa başına
Gösterilen 1 - 59 ile 169 arasındaki öğeler
Gösterilen 1 - 59 ile 169 arasındaki öğeler

Klima Yedek Parça

Klima, yıllardır insanların bulunduğu ortamları kışın ısıtmaya, yazın da serinletmeye yarayan ve elektrikle çalışan bir üründür. Aynı zamanda klima birçok farklı sektörde soğukluğun ve sıcaklığın belirli bir derecede tutulması gereken ortamlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Satışını yapmakta olduğumuz elektronik ürünler ve yedek parçaları arasında klima yedek parçaları da bulunmaktadır. Dünya genelinde yapılmış olan araştırmalardaki istatistiksel raporlara bakıldığında klima kullanım oranının yüzde 94 dolaylarında olduğu görülmektedir.

Klima, birçok çalışma alanında ve sektöründe, evlerde, okullarda ve fabrikalarda yazın ortamı serinletmek, kışın da ortamı ısıtmak amacı taşıyan klima ve klima yedek parçaları, özellikle uzun yıllardır insan hayatı için büyük bir önem taşımaktadır. Taşıdığı bu önem nedeniyle de klima ve klima yedek parçalarında bir hasar durumu meydana geldiğinde; klimanın zehirli gaz kaçırması, ortamın ısınıp soğumaması ve kısa devre yapması gibi sonuçlar ile karşılaşılmaması adına ortadaki hasar bir an önce tamir ettirilmeli, arızalanan yedek parça değiştirmeli ve sonrasında belirli aralıklarla rutin kontrollerinin yapılması gerekmektedir.

Hangi Klima Yedek Parçalarını Piyasaya Sürmekteyiz?

Yedek Parça hizmetiyle piyasaya en kaliteli yedek parçaları sunmakta olduğumuz firmamızda birçok klima yedek parçası da mevcuttur ve çeşitliliğimiz oldukça fazla sayıdadır. Birçok klima yedek parçasını piyasaya en kaliteli biçimde sürmeyi firma olarak ilk hedefimiz haline getirdik ve müşterilerimizin memnuniyeti, her aradıkları yedek parçaları bulabilmeleri adına her geçen gün yedek parçalara yenilerini ekliyoruz. Klima yedek parçalarımız; cross fan pervane, klima fan motoru, klima boru setleri, kumanda, klima bakım ürünleri, klima drenaj pompası, kondansatör, 4 yollu vana, klima konsül ayak, bağlantı aparatları, klima motoru ve drenaj aparatlarından oluşmaktadır.

Klima Yedek Parçası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Bilgiler

Klima yedek parçaları, klimanın içerisindeki bir parçada ya da ana makinede bir arıza oluştuğunda yerine konulması için kullanılan parçalardır. Klima yedek parçalarını seçerken öncelikle dikkat edilmesi gereken bilgiler arasında yedek parçanın orijinal olması gerekmektedir.

Klima Yedek Parçaları Ne Kadar?

Klima yedek parçalarının fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu